Ring, Fuck off, Funky Ring, Paparazzi, signerad Efva Attling, stl 19, doserad skena, 5mm hög klack, mått 29x11mm, repor, rodierat 925/1000 silver, originaletui Vikt: 26,5 g
Auktnr | SE16.20240507.A94184 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 600 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:23:00 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
5/5 06:05:54 | dragir23 | 1600 kr |
24/4 19:54:06 | byron | 1500 kr |